• Најдобра цена
  • Неодамнешно
5 Блескаво Реновирање Плитко Иц Не-Иц Воздух-Тесни Домување

5 Блескаво Реновирање Плитко Иц Не-Иц Воздух-Тесни Домување

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

5 " Плитки Блескаво Вдлабнати Домување. И иц и Не-иц номинална. Воздушно. Приклучок монтира за да се намали за оптимални перформанси и конзистентна позиција светилка и може да се користи различни Блескаво, CFL и LED светилки. Домувањето е погодно за станбени или лесни комерцијални апликации. За инсталација во изолирани тавани и неизолирани тавани со херметички код во согласност со изградбата. Куќиштето може да се користи со различни облоги и завршетоци за да се создадат различни светлосни ефекти или да одговараат на секој декор. Облогите користат пружини за триење за да се закачат на куќиштето за да обезбедат рамно вклопување на таванот. Универзална Ј-кутија со предвремени страни. Отстранливо куќиште за теренска инспекција на жици. Отворање на таванот мерки 5-5/8 во. Вдлабнати длабочина мерки 5-1/2 во. Извадете ја од и во.


Карактеристики на понудата

Слични понуди