• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пвц Водоотпорна Торба Отпорна На Дожд Заштитна Обвивка Отпорна На Биста Радио Токи Токи

Пвц Водоотпорна Торба Отпорна На Дожд Заштитна Обвивка Отпорна На Биста Радио Токи Токи

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

опишете : * Сосема нов И квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен спецификација : Име : Воки-токи водоотпорна торба големина : 33СМ*11,5 См боја : бела, жолта материјал : Пвцпакет вклучува : 1*заштитни казеноти : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците. Пвц Водоотпорна Торба Отпорна На Дожд Заштитна Обвивка Отпорна На Биста Радио Токи Токи. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот надворешен живот и ви овозможува поудобно да уживате во вашиот надворешен живот. Практично : производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. По продажбата : Ако нашиот производ има какви било проблеми што не ги исполнуваат вашите очекувања, слободно контактирајте не, ние ќе го направиме правилно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди