• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените Пролет Лето Пчели Печатени Краток Ракав О Вратот Маица Врвот женски маици памук маици за жени

Жените Пролет Лето Пчели Печатени Краток Ракав О Вратот Маица Врвот женски маици памук маици за жени

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Сезона : Пролет, лето. Повод : Секојдневно. Стил : Симпатична, секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х Маици Маици со Големи Димензии кошули за жени женски маици памучни маици за жени преголеми маици удобни бои маица женски новини маици табела со големина : . Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04"Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36,22"големина : л половината : 67-93см/26,38-36,61" : 79-113см/31,10-44,49" должина на дното : 95см/37,40"големина : xl половината : 70-96см/27,56-37,80" : 82-116см/32,28-45,67" должина на дното : 98см/38,58"големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" : 85-119см/33,46-46,85" Должина На дното : 101см/39,76" натпревар : натпревар со хеланки/панталони/шорцеви/фармерки/спортски панталони.Совршено за Вежбање/Јога/Секојдневно Носење И Предно Напикано или Врзете Јазол на Дното на Маиците. Исто Така, Платно Долна Кошула И Натпревар Со Палто Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Шик!. Прилики : Без разлика дали станува збор За работа,излегување,патување,спорт,секојдневно носење,шопинг,оваа маица со кратки ракави во боја ќе биде погодна за носење. Не треба да се грижите кои врвови да ги носите кога ќе излезете. Материјал Погоден За Кожата : Памук, Полиестер. Тој Е Растеглив, Мек и Лесен, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. Опуштено Вклопување : Великодушно исечете ја оваа дамска маичка виси лабава одозгора одржувајќи тенка форма. Мекиот Супима памук ја држи својата форма по миењето. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди