• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тојела Нова Креативна Симулација Во Облик На Срце Дијамантски Прстен Женски Европски И Американски Моден Веренички Прстен Поставен Прстен Пар Бр 11

Тојела Нова Креативна Симулација Во Облик На Срце Дијамантски Прстен Женски Европски И Американски Моден Веренички Прстен Поставен

 
DEN 13923.84

Количина на стоки
Достапно

Информации за производот : Тип : Процес На Третман на прстен : Боја на галванизација : Големина На пар : 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 материјал За Вметнување : позлатени инкрустирани вештачки скапоцени камења / Полу-скапоцени Камења Стил : Материјал во стилот на двојка : Форма На Легура : Стил на облик на срце : Европа и Америка. Големина : . . . Пакување листа : . Прстен x1 во собата. . Слика На Производот : . Тојела Нова Креативна Симулација Во Облик На Срце Дијамантски Прстен Женски Европски И Американски Моден Веренички Прстен Поставен Прстен Пар Број 11.


Карактеристики на понудата

Слични понуди