• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чеви Камион 1973-Стандардна Точка Црна Повлекување Кофа Безбедносен Појас Комплет-Ремени

Чеви Камион 1973-Стандардна Точка Црна Повлекување Кофа Безбедносен Појас Комплет-Ремени

 
DEN 940.64

Количина на стоки
Достапно

Chevy Камион 1973 - 1987 Стандард 3pt Црна Повлече Кофа Безбедносен Појас Комплет - 2 Ремени Тока Во Стил во Вашиот Chevy Камион 1973-1987. Тешката ткаенина ВО стилот НА ОЕМ и дизајнот НА CAD ја осигуруваат вашата безбедност секој пат кога ќе се закопчате. користи само најквалитетни компоненти за да обезбеди долг век на траење на непречено и безбедно работење. Секој појас нуди уникатен дизајн со лесно ослободување за да се обезбеди беспрекорна работа. Специјално дизајниран за употреба во Вашиот Камион Шеви 1973 - 1987 година. Кога безбедносните прашања сметаат на производи за да ја испорачаат безбедноста и заштитата што ви се потребни. Вклучува : 2 Ремени Што Се Повлекуваат Спецификации Апликација : Шеви Камион 1973-1987 лабораториски Ремени : 2 Ремени Стил На Брава : Стандарден Стил На Копче За Притискање : фиксна конструкција Со Две точки : Тежок Стил На Мрежи : Екстра Дебел Стил На Копче За Притискање : Лесно Ослободување Копче За Инсталација : Лесно w/ Општи Алатки Одобрува : 209 / 302 fmvssmaterial : Polyestergrade : Oem Квалитет Боја : blackgrade : oem квалитет ширина : 2.75 Дизајн Стил : Cad Designpb 3pt Повлекување Вкупна Должина : 147pb 3pt Повлекување Фиксна Должина На Страна : 12pb 3pt Повлекување Прилагодлива Должина На Страна : 71 До 135pb 3pt Ширина На Повлекување : 2weight : 1.8 Lbs-Sku : zx9hffmn676165 Chevy Камион 1973-1987 стандард 3 точка црна Повлече Кофа Безбедносен Појас Комплет - 2 Ремени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди