• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јокохама Геоландар А Т-С ЛТ 265 70Р Оптоварување Е На Сите Теренски Гуми Одговара: Шевролет Силверадо ВТ, 2014-Шевролет Силверадо ВТ

Јокохама Геоландар А Т-С ЛТ 265 70Р Оптоварување Е На Сите Теренски Гуми Одговара: Шевролет Силверадо ВТ, 2014-Шевролет Силверадо

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Јокохама Геоландар А/Т-КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Од целото време влечење на целиот терен отпорност на влечење на хидропланирање подолготрајна отпорност на траење на шарата намалено ниво на бучава од патиштата преглед Јокохама Геоландар А/Т-С е гума за сите терени за сите сезони направена за Теренци и (повеќе..) Големина : 265/70Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2017-20 Гмц Сиера 1500 СЛЕ 2019-21 Шевролет Силверадо 1500 ССВ 2013 Џип Вранглер Неограничен Рубикон 2011-18 Шевролет Силверадо 2500 ХД ВТ 2010-11 Џип Вранглер Неограничен Рубикон 2012-21 Гмц Сиера 2500 hd sle 2004 dodge RAM Меморија 2500 st 2012 ram меморија 1500 Трговец Hd 2014-19 Ford F-250 Супер Должност Xlt 2013 Ram Меморија 1500 Hfe 2022-23 Gmc Сиера 2500 HD pro 2020-23 Chevrolet Silverado 2500 hd wt 2011-12 ram меморија 3500 ларами лонгхорн 2005 доџ рам 2500 ларами 2006-07 Доџ Рам 2500 TRX4 2011-13 Ram Меморија 2500 Ларами Лонгхорн 2013-22 Форд Ф-350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ XLT 2008-10 Доџ Рам 2500 Ларами 2011-12 форд Ф-250 супер должност xlt 2010-12 ford F-350 super DUTY lariat 2007-10 Chevrolet Silverado 2500 hd ltz 2011 Ram Меморија 1500 Отворено 2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD ssv и повеќе - додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди