• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Манжетна Женски Елек За Јога Со Пруги Трчање Обликување Спортски Фитнес Топ Еднобоен Елек За Јога Без Ракави Врв

Манжетна Женски Елек За Јога Со Пруги Трчање Обликување Спортски Фитнес Топ Еднобоен Елек За Јога Без Ракави Врв

 
DEN 270.08

Количина на стоки
Достапно

Професионална услуга по продажбата : ние придаваме големо значење на вашето шопинг искуство, ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме испратете ни е-пошта директно, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга и 30-дневна бесплатна гаранција за враќање и размена по продажбата. Одлично за топло време. Безгрижно нарачување.Quos ❤ Резервоари За Жени што добивате : 1xwomenени Врвови Карактеристики : резервоар без Ракави, класичен врат, без грб, ремен, цврста боја/печатење, исечена должина, двослоен, тенок фит, слатки и секси врвови, секојдневен основен кроп топ.37" должина : 44см/17. Задолжително за вашето лето!❤ Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, датум, заминување, пријатели кои датираат и носат куќа за жени, девојки и тинејџери❤ Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време.32"одговара : одговара на големини сезона : aut/пролет/зима/лето Стил : Секојдневен,модни врвови за жени ками резервоар летна цевка без ракави камизола кошула вестгендер : женски повод : дневно,мода КАКО ДА Се Мие : РАЧНО МИЕЊЕ ЛАДНО,ЗАКАЧУВАЊЕ или СУШЕЊЕ на ЛИНИЈА❤ Карактеристика : женска тенка маица без ракави.


Карактеристики на понудата

Слични понуди