• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Замена за 2010-Bmw 550i GT Мотор Течност За Ладење Температура Сензор Конектор

Замена за 2010-Bmw 550i GT Мотор Течност За Ладење Температура Сензор Конектор

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

2010-2010 Бмв 550и ГТ Сензор За Температура На Течноста За Ладење На Моторот Белешки Конектор За Сензор За Полнење На Воздухот / О Брзо Ослободување Клип2 Термин. Женски фитс Години : 2010фитс Мотори : оем #с : 3 U2 Z-14 S411-LPA, 90-6795, 91 HZAWProduct Атрибути : Конектор Пол : Женски + Машки Конектор Количина : 1 Темперамент Должина - инчи : 8" Терминал Пол : Женски Термин Количина : 2 Терминал Тип : Игла Приклучок Жица Количина : 2 Воздух Полнење Температура Сензор Конектор Исполнува или ги надминува сите Владини стандарди за безбедност барања ги исполнува ИЛИ Надминува ОЕМ ДИЛЕР КВАЛИТЕТ : ВИСОК КВАЛИТЕТ И ГАРАНТИРАНО ДА ОДГОВАРА НА ОЕМ #S : 91 hzaw, 90-6795, 3u2z-14s411-Lpa Одговара Изберете : 2010 Bmw 550 и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди