• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Аметист И Дијамантски Прстен

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Аметист И Дијамантски Прстен

 
DEN 2192.00

Количина на стоки
Достапно

Заслепете го вашиот изглед со овој пенлив аметист и дијамантски прстен. Стилизиран во сребро обложено со родиум, овој прстен има 5,45 cttw, 12mm перница во облик на проверка-исечен виолетов аметист скапоцен камен во центарот врамен со 0,10 cttw пенливи дијаманти за богат изглед. Прави идеален начин за подигнување на вашиот стил, овој прстен широк 2мм е достапен во големина на прст 9.Метална Тежина : 6,65 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 9солидгемстоун Детали : Тип : Аметисткол : Виолетова : Шаховска Табла : Перница Големина : 12ммвежина : 5,45 цтвквантитет : 1 поставување накит : детали за дијамант : Форма : Тркалезна Тежина : 0,1 Cttwquanty : 20 Поставување накит : Поплочете Го Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Дијамант, Скапоцен камен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди