• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Американска Компанија За Бебиња Природен Памучен Дрес Плетете Сет За Чаршафи За Мали Деца, Целер, Мек Дише, За Момчиња и Девојчиња

Американска Компанија За Бебиња Природен Памучен Дрес Плетете Сет За Чаршафи За Мали Деца, Целер, Мек Дише, За Момчиња

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Нашите комплети за чаршафи од 3 парчиња доаѓаат во неколку бои и се совршен натпревар за вашето дете. Креативните цврсти материи и дезени одговараат на секој декор и висококвалитетните ткаенини ги прават овие комплети за постелнина за мали деца одлично откритие. Изработен од 100% Памучен Дрес, секој комплет вклучува по еден рамен чаршав (монтиран на едниот крај), еден вграден чаршав и една стандардна футрола за перници. Одговара на сите стандардни кревети за мали деца. Дресот, 100% памучен дрес, Одговара на сите стандардни душеци за кревети за мали деца и стандардна големина на креветчето 28" Х 52", Секој комплет вклучува Еден рамен чаршав (монтиран на едниот крај), еден вграден чаршав и една стандардна кутија за перници,3 парчиња 100% комплети за постелнина од памучна маичка доаѓаат во неколку бои за да помогнат во украсувањето на собата на вашето дете,Издржлива и практична за собата на Малото Дете.


Карактеристики на понудата

Слични понуди