• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови Без Ракави Обична Камизола Цветни Женски Летни Кошули Црвени 2XL

Женски Врвови Без Ракави Обична Камизола Цветни Женски Летни Кошули Црвени 2XL

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа Мода Без Ракави. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Камизола. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Оглавник-Шема : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Блуза : XS US : 2 Биста : 86cm/33.86" Должина : 62cm/24.41" Големина : S САД : 4 Биста : 90cm/35.43" Должина : 63cm/24.80" Големина : M САД : 6 Биста : 96cm/37.80" Должина : 64cm/25.20" Големина : L САД : 8 Биста : 102cm/40.16" Должина : 65cm/25.59" големина : xl us : 10 биста : 108cm/42.52" должина : 66cm/25.98" големина : xxl us : 12 биста : 114cm/44.88" ДОЛЖИНА : 67cm/26.38" големина : xxxl сад : 14 биста : 120 CM/47.24" должина : 68cm/26.77" Големина : Xxxxl САД : 16 биста : 126cm/49.61" должина : 69cm/27.17" ГОЛЕМИНА : xxxxxl сад : 18 биста : 132cm/51.97" должина : 70cm/27.56" големина : xxxxxl сад : 20 биста : 138cm/54.33" должина : 71cm/27.95" камизолни врвови за Жени,цветни ОГЛАВНИЦИ без РАКАВИ летни врвови во стилот на Блесок. Женска Летна Камизола Без Ракави со Цветен Дизајн На Оглавник. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди