• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лиертер Пар Планински Велосипед Хидраулична Полу-Метална Смола Диск Сопирачка Рампа За Јак-Б777

Лиертер Пар Планински Велосипед Хидраулична Полу-Метална Смола Диск Сопирачка Рампа За Јак-Б777

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Детали за предметот : *Хидраулична Полу-Метална Подлога За Сопирачки Со Диск Од Планински Велосипед ЗА ЈАК-5 Б777 *екстремна моќност на сопирачката тивка*може брзо да се прилагоди на дискот *мала сила на влечење потребна за сопирање И избегнува акумулација на топлина на сопирачката*Компактна големина, лесна и издржлива*100% сосема нова и квалитетна*Материјал : Полуметална Смола*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Погодна За : ЗА ЈАК-5, Содржина на Пакетот б777 : 4 Пара Полу-Метални Влошки За Сопирачки Со Дискови Од Смола ЗАБЕЛЕШКИ : вистинската Боја На Предметот Може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Карактеристики : Lierteer 4 Пар Планински Велосипед Хидраулична Полу-Метална Смола Диск Сопирачка Рампа За Jak-5 B777. Материјал : мала тежина, добра јачина и отпорност на добро температура, добра отпорност на удар. Изглед и перформанси : автоматско сечење, мазен раб, одговара на повеќето друмски велосипеди, нежна текстура. Компатибилност : мазна површина и извонредна изработка, одговара на повеќето велосипеди. Лесна Инсталација : Сосема нова и квалитетна, лесна за инсталирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди