• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ферањи Жена Патики Цф Во Пеле Бјанка

Ферањи Жена Патики Цф Во Пеле Бјанка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Етихета во тесуто кон лого апликација сула лингета, лого рикамато латерале, лого КЈАРА ферањи импресо сул ретро, суола Во Гома Материјал : 100% ТЕЛЕ ШКУ : ЛУН-ЦФ3112009-родител Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Кјара Ферањи Жена Патика Цф1 во Пеле Бјанка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди