• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Крем Обоени Крилја Врамени Сликарство Печатење

Крем Обоени Крилја Врамени Сликарство Печатење

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно

Овој Отпечаток За Сликање Со Крилја Во Боја На Крем е врвен квалитет На печатење На гикли на архивска хартија со висока резолуција. Има украсени рабови кои се рачно исечени. Изработен е од висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува, пристигнува подготвена за закачување и вклучува сертификат за автентичност. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди