• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Намести Го Моето Место Модерен Внатрешен Надворешен Комерцијален Тепих Со Цврста Боја-Темно Сива, 7' 7', Квадрат, Тепих За Миленичиња и Деца. Направени ВО САД, Површин

Намести Го Моето Место Модерен Внатрешен Надворешен Комерцијален Тепих Со Цврста Боја-Темно Сива, 7' 7', Квадрат, Тепих За Миленичиња

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

со висина на купот од 7мм внатре. Тепихот со квадратна површина бара минимална грижа и може да се исчисти со правосмукалка еднаш во некое време. Квалитетен Материјал : килимот на подот е вешто изработен со најквалитетен најлон поставен на топлина кој ветува дека ќе го издржи тестот на времето. Синтетички Килим : тепихот со квадратна површина е лесен за одржување и бара минимална грижа за да се обезбеди максимална удобност на корисникот. Гордо е направен во САД со најквалитетен најлон поставен на топлина, кој е доволно силен и издржлив за да го издржи тестот на времето. Килимот на квадратната површина е со димензии 7 стапки. х 7 стапки. Пристоен Дизајн : машинскиот тепих има минималистички дизајн кој додава современ талент во вашите внатрешни/надворешни шеми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди