• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Квалитетно Злато FLC040-8. 14к Жолто Злато Стандард Рамен Удобност Одговара Бенд-Големина 8.5

Квалитетно Злато FLC040-8. 14к Жолто Злато Стандард Рамен Удобност Одговара Бенд-Големина 8.5

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

14к Жолто Злато 4мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 8,5 Големина : 8,50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1бенд Ширина : 4ммстоун Поставување_1 : Прстен Машинизирај (Минимум) : 8,5 Големина (Максимум) : 8,75 Зголемување На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарно : Златно Вклопување : удобно Големина : Јестоун Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.8 Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Тип На накит : Прстени Продадени По Единица : секој Пол : унисекс материјал : Примарна Боја : Пожолтување Тип : Свадба Бенд Тип : Рамен Камен Тип (Друго)_1 : Страна Камен Монтажа(И)Облик На Прстен : Рамен Прилагодени Предмети не може Да Се Врати материјал : примарна - Чистота : 14к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 Ширина На Опсег : 4 Мм Камен Поставување_1 : големина на машина за прстен (минимум) : 8,5 Големина (Максимум) : 8,75 зголемување на прилагодувањето на Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Златен Прстен Одговара : Удобност. Големина : Да Камен Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.8 Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Унисекс Материјал : Примарна Боја : Жолт Прстен Тип : Свадба Бендови Тип На Работ : Рамен Прстен Форма : Рамен. Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди