• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Емрау Џеб Со Папка Со Датотеки Со Три Прицврстувачи, Боите Може Да Варираат

Емрау Џеб Со Папка Со Датотеки Со Три Прицврстувачи, Боите Може Да Варираат

 
DEN 3119.84

Количина на стоки
Достапно

Папката За Портфолио На Датотеки Со Големина На Букви Emraw 2 ќе ги држи сите хартии уредни на едно место. Папката е убава и заштитена додека останува достапна. Организирајте ја целата големина на документи со Оваа Папка Со Портфолио која е идеална за документи. Секоја непропустлива / мала хартија или која било хартија како лабави хартии, визит-картички, компактни дискови итн. може да се чува во 2 џебови во внатрешноста на капакот На Портфолијата. Прицврстувачите со 3 краци овозможуваат удирани документи да бидат обезбедени во папката без напор и ефикасно. ® Папката Портфолио На Џебни Датотеки Emraw 2 обезбедува едноставно и лесно средство за организирање на вашите трудови и ви помага уредно да ги презентирате, складирате и лесно да пристапите до често референцираните документи и е совршен за продолжена употреба на училиште, работа и дома, додека ви Дава професионален Изглед и Чувство. ● СПЕЦИФИКАЦИИ : папката за Портфолио димензиите Се Висина : 11-3/4" - Широк : 9-1/2 "(кога е затворен) Висина На Џебот : 3-3/4". ● КВАЛИТЕТ : Издржливите Капаци на Портфолиото се цврсти и ги штитат листовите и страниците внатре и ќе траат многу долго – 2-Те Џебови безбедно ги држат страниците на место додека остануваат отворени кога ги користите со 3-Те Огради. ® ДИЗАЈН : Широките Портфолио Панели целосно ќе ги покриваат хартиите и заштитниците на листовите и ќе помогнат да се одржи сѐ погодно организирано, додека 3-Те Огради ги одржуваат страниците безбедни. ● УПОТРЕБА : Се Користи за организирање проекти, презентации, белешки за часови, прирачници за вработени, зачувајте го целото пишување/скицирање на едно место, исто така совршено за кодирање во боја и чување извештаи, даночни пријави, прирачници итн. и е одлично за наставниците да ги имаат сите класни трудови и тестови на едно место.


Карактеристики на понудата

Слични понуди