• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вионски Кармел Женски Оксфорд Чипка Обична Патика

Вионски Кармел Женски Оксфорд Чипка Обична Патика

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Воведување На Вионската Кармела Женска Оксфорд/Лежерна Патика Со Врвка. Засилете ја вашата стилска игра со овие разноврсни патики кои без напор ја спојуваат модата и удобноста. Изработени со технологија за потпис На Вионик-овие патики обезбедуваат супериорна поддршка и стабилност за целодневно носење. Елегантниот дизајн на оксфорд/врвка додава допир на софистицираност на секоја секојдневна облека - додека горниот дел од ткаенината што дише ги одржува вашите стапала ладни и суви. Без разлика дали извршувате обврски или се среќавате со пријателите - овие Вионски патики Кармел се совршен избор за стилски и удобен ден на нозе. Купувајте сега и искусете ја разликата во реномираната технологија за обувки На Вионик. Стилски дизајн На Оксфорд/Чипка. Достапно во повеќе бои. Изграден со врвна кожа за издржливост. Отстранлив-амортизирана влошка за прилагодена удобност. Контуриран лак поддршка за стабилност. Флексибилен гумен надворешен ѓон за влечење. Поместена јака и јазик за дополнителна удобност. Текстилна постава што дише за да ги одржувате нозете ладни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди