• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарна Сребрена Сребрена Розово-позлатена Кубна Цирконија Пост Обетки

Примарна Сребрена Сребрена Розово-позлатена Кубна Цирконија Пост Обетки

 
DEN 399.20

Количина на стоки
Достапно

Завиткајте ги ушите со стил носејќи ги овие пенливи обетки дизајнирани од розово позлатено сребро. Секоја блескава обетка има пенлив кружен кубен цирконски камен за привлечен изглед. Овие обетки со копчиња од 10х9мм се прицврстени со спојки за објавување и туркање назад.Метална Тежина : 1,66 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Полжав : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Сребрена Боја На Сребро : Бела Облога : розово Позлатени димензии : 10мм х 9млев и Десен Камен Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Количина : 2 Поставување накит : Безелиевиот предмет пристигнува во бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Роза Позлатени, Лево И Десно, Пост И Притисни Назад, ЦЗ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди