• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кцмгмг Туника Блузи За Жени Лабава Фитинг Ракав Плисирани Хенли Обични Кошули Копче Надолу Вратоврска Боја Летна Маичка Темно Сина XL

Кцмгмг Туника Блузи За Жени Лабава Фитинг Ракав Плисирани Хенли Обични Кошули Копче Надолу Вратоврска Боја Летна Маичка Темно

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 42см/16,54" Должина : 69см/27,17"Големина : М Биста : 96см/37,80" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 43см/16,93" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 44см/17.32" должина : 71см/27.95"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 45см/17.72" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 46см/18.11" должина : 73см/28.74"големина : хххл Биста : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 47см/18.50" должина : 74см/29.13"Прилика : лежерниот материјал, супер мек, Ќе ве загрее Цел Ден, но ќе ве одржува ладни.Должина : Редовникарактеристики : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примите.Сезона : Сите сезони прилики : Секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, хеланки за да создадете стилски изглед за вашата омилена сезона и ден.Што добивате : 1 ПАРЧЕ Топсфит : Точно На големината пол : Женско ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Стил : Мода забележете дека деталите за големината варираат помеѓу боите. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Совршено оди со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : Рачно перење/машинско перење на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, закачете се да се исуши.Перење : Рачно перење во ладна вода, висат Или линиски Суви Туники Врвови За Жени Лабави Фитинг 3/4 Ракави Плисирани Хенли Обични Кошули Копче Надолу Вратоврска Боја Летна Маичка. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Боја : Темно Сина, Големина : XL.


Карактеристики на понудата

Слични понуди