• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Долг Трендовски Спојување На Пад Со Кратки Ракави Блу Кардиган Јакна Блузи За Женска Големина XL

Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Долг Трендовски Спојување На Пад Со Кратки Ракави Блу Кардиган Јакна Блузи За Женска Големина

 
DEN 847.84

Количина на стоки
Достапно

Овде не само што Можете да купите Женски Лесен Отворен Преден Кардиган и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (НА пример : Гузом Женски Лесен Отворен Преден Кардиган). Предмет клучни зборови : Памучни Џемпери Од Кардиган За Жени Лесен Кардиган За Фустани Жени формален Црн Кардиган За Жени Лесен Кардиган За Жени Облечени Џемпери Од Кардиган Со Кратки Ракави за Жени Лесен Кардиган Од Памучна Прашина. Лесно се спарува со чизми,, слаби хеланки за трендовски изглед. Специјалниот дизајн го прави Повеќе Мода и привлечна за носење. Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата : удобно, ве одржува цел ден, но останете удобни пригода : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Договори. Женски Лесен Отворен Преден Кардиганкарактеристики : 1.Гузом Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Долг Трендовски Спојување Пад Со Кратки Ракави Блу Кардиган Јакна Блузи За Женска Големина XLGUZOM е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со кардигани за категории женски производи. Модното Печатење блуза Со долги ракави се чувствува меко и удобно, и ќе го направите кога ќе го добиете. Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор5.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.Облека совршена за да ви одговара омилена, панталони итн. Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиган.


Карактеристики на понудата

Слични понуди