• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Womер Женски Штала Цветни Тркалезни Прсти Дожд Обични Чизми Средно Теле

Womер Женски Штала Цветни Тркалезни Прсти Дожд Обични Чизми Средно Теле

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Може да се потпрете на овие Roерски чизми за да ве поддржат додека работите во штала. Изработени од неопренови и се одликува со обликуван ева отстранлив чорап. Завршено со гумен надворешен ѓон. Неопренови горниот дел. Повлечете го влезот. Отстранлива удобна влошка. Амортизирана подножје НА ЕВА. Не-Обележување флексибилна гума.


Карактеристики на понудата

Слични понуди