• Најдобра цена
  • Неодамнешно
алат нерѓосувачки Челик Слама Лажица Кујнски Прибор Мешање Лажица За Семејна Забава Излети Пешачење Боја

алат нерѓосувачки Челик Слама Лажица Кујнски Прибор Мешање Лажица За Семејна Забава Излети Пешачење Боја

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристика : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи како сламки, може да се користи и како лажица за мешање, за милкшејк, смути, сладолед, замрзнат пијалок итн.7 шарени сламки лажици, погоден е за семејна забава, излети на отворено, пешачење, патувања и канцелариска употреба, совршен за разни пијалоци.Одличен подарок за вашите пријатели, колеги и семејство.Опис : Тип На Ставка : Сламкастил : Секојдневен, Моден Материјал : Нерѓосувачки Челикбојка : Сребро,Злато,Розово Злато,Разнобојно,Црно,Сино, Виолетово Пакување : 1 ПАРЧИЊА Сламена Лажица Изработена од Висококвалитетен нерѓосувачки Челик со Огледувани Завршетоци. Богата Со Бои, Сребро, Злато,Розово Злато,Разнобојни,Црни, Сини и Виолетови. Погоден за Лате, Фрапучино, Сунди, Леден Чај, Еспресо, Коктел и Топли Пијалоци. Дизајниран како долго ракува, идеален за постигнување на целиот пат до крајот на највисоката чаша или јадење. Украсени во различни бои, совршени кога препознавате сопствена лажица за време на забава или настан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди