• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1987 - ФОРД ТАНДЕРБЕРД, 1987-МЕРКУР ПУМА XR7

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1987 - ФОРД ТАНДЕРБЕРД, 1987-МЕРКУР ПУМА XR7

 
DEN 4884.96

Количина на стоки
Достапно

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилиндар во цилиндерот за робови за сопирање. Ова црево ги исполнува федералните стандарди за да обезбеди перформанси и безбедност, истовремено обезбедувајќи подолг век на траење на цревото. Таа користи премиум фитинзи за да обезбеди добра хидраулична заптивка. Хидраулично Црево За сопирачки Одговара Изберете : 1987-1988 ФОРД ТАНДЕРБЕРД 1987-1988 МЕРКУР ПУМА XR7 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди