• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кимберли Кларк Бришач Кофа, Бела сина, 4 картон

Кимберли Кларк Бришач Кофа, Бела сина, 4 картон

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Јан сан (нл) kimtech_ wettask бришач кофа. Системот За Бришење На Кимтех_ Ветаск обезбедува поконтролирано издавање и примена на растворувач и хемиски систем за намален отпад и подобри севкупни перформанси наспроти традиционалните системи за кофи и претходно заситени опции за еднократна употреба. Кофата од еден галон е изработена од полиетилен со висока густина. Бришачите се продаваат одделно. Компатибилен со kimtech ® Wet Task skus 6001, 6211, 6411, 6471. За 15" х 9" Бришачи. Крпи Диспензери Тип : Центар Повлечете Ролна Пешкир Диспензерот; Капацитет (текст) : еден ролна; (и) : Полиетилен; Боја (И) : Бела/Сина. Оваа кимберли кларк ветаск бришач кофа, бела/сина, 4/картон е одличен есендант промотивни производи (нл) точка по намалена цена под 6 60 не можете да пропуштите. Бришачите се продаваат одделно. Компатибилен со kimtech ® Wet Task skus 6001, 6211, 6411, 6471. Обезбедува поконтролирано издавање и примена на растворувач и хемиски систем.


Карактеристики на понудата

Слични понуди