• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ксинкингхао плус големина ромпер жени без ракави тесен кружен врат резервоар без ракави врвен градиент комбинезон за печатење за жени скај блу xl

ксинкингхао плус големина ромпер жени без ракави тесен кружен врат резервоар без ракави врвен градиент комбинезон за печатење

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Нашите дизајнери се посветени на создавање висококвалитетни, убави модни парчиња за жени ширум светот, а ние постојано ги ажурираме стиловите ~ можете да ги предадете за брз пристап до нашите нови стилови. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на страницата за опис на производот.07 "Должина : 72см/28. Ако вашата стандардна Големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна Големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 82см/32.13" Летни Ромпери За Жени 2023. Големина : XXL Биста : 106cm/41. Ние ќе ви служиме со цело срце.Големина : Големината На Кина е помала од Големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако барате есенски врвови, не гледајте подалеку од овој врв! Ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да поставите . ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 140гпакување.01" Колк : 96cm/37.71 " Должина : 71см/27.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : М Биста : 88см/34.56" колк : 72см/28. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ви служиме од срце! ●Удобна Ткаенина● : Мека, дише, удобна и пријатна за кожата ткаенина ви носи добро искуство со носење.28" половината : 70см/27.65" Половината : 76см/29. Сите други прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Големина : Л Биста : 94см/37.43 "Должина : 73cm/28. Ако не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не пред да пишувате.80 "Должина : 74cm/29. Големина : XL Биста : 100cm/39.35" Должина : 70см/27. Дозволете ви да ја поминете целатаumn поудобно. Ви посакувам среќен шопинг и ви благодарам за поддршката!Жените Секси Без Ракави Тесни Тркалезни Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Градиент Печатење Комбинезон Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди