• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Камперски Оган Гигант Печење Бел Слез, Унца

Камперски Оган Гигант Печење Бел Слез, Унца

 
DEN 71.36

Количина на стоки
Достапно

За ажурирани, точни податоци за земјата на потекло, се препорачува да се потпрете на пакувањето на производот или информациите за производителот. Уживајте во сморес третираат или јадат Овие Камперски Оган Џиновски Бел Слез обичен. Овие бел слез без глутен се прекрасен додаток на многу рецепти за бонбони или колачиња. Торбата Од 28 мл Камперски Оган Бел Слез е природно без маснотии и е вкусно уживање во секое време. Тие се совршени за спарување со крекери од греам и чоколадо за незаборавни смори.Камперски оган Џиновски Печени Бел Слез, 28 мл : природно масти фреглутен бесплатни предупредувања : Предупредувачки Текст : Бел Слез се запаливи. Ве молиме внимавајте кога го печете овапроизвод. Ве молиме надгледувајте ги децата додека печете. Предупредување за гушење : децата треба да се надгледуваат додека јадат. Состојки : Состојки : Сируп Од Пченка, Шеќер, Декстроза, Модифициран Скроб За Храна (Пченка), Вода, Желатин, Природен И Вештачки Вкус, Тетрасодиум Пирофосфат. Камперски Оган Џиновски Печен Бел Слез, 28 Унца.


Карактеристики на понудата

Слични понуди