• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханзидакд Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Полиестер За Вратот Без Ракави Плус Големина Цврсти Џемпери Од Кардиган Црни 4XL

Ханзидакд Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Полиестер За Вратот Без Ракави Плус Големина Цврсти Џемпери Од Кардиган Црни 4XL

 
DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно

Дизајн : Женски Џемпери Од Кардиган, секојдневен дневен салон за облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката, давајќи ви посигурно шопинг искуство.11" Должина : 95cm/37. Големина : Погоден за жени од сите форми и големини. Услугата за клиенти е онлајн цел ден.76" рамо : 48cm/18. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Не гледам прекудизајн : Женски Џемпери Од Кардиган, секојдневен дневен комплет облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стилприлика : Fall И Зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен животсовршен Подарок : Џемпери Од Кардиган, извонредна мода и секси дизајн. Повод : Fall И Зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.31" Рамо : 42см/16.83" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 118см/46,46" РАМО : 44см/17,32" должина : 93см/36,61" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 118см/46,46" рамо : 44см/17,32" должина : 93см/36,61" големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 126см/49,61" Рамо : 46см/18. Не гледам.Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 110см/43. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Женските Џемпери Од Кардиган се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате : Погоден За жени од сите форми и големини.19" ГОЛЕМИНА : xxxxl сад : 18 еу : 48 биста : 134cm/52.


Карактеристики на понудата

Слични понуди