• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женското Кафе Е Јазично Писмо Печатење На Екипажот Вратот Краток Ракав Маица

Женското Кафе Е Јазично Писмо Печатење На Екипажот Вратот Краток Ракав Маица

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа ставка е изработена од мека Памучна Ткаенина и продадена ОД ТВЗХ LLC.It е совршен женски врв за спарување со фармерки, шорцеви или здолништа.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате.2. Поради аголот на снимање и кроење, може да има малку поинаква во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Материјал : Удобна и Мека Памучна Ткаенина. Ткаенината е удобна за носење, погодна за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона и ви носи супер пријатен допир на кожата. Карактеристики : Цврста Боја, Печатење Букви, Врат На Екипажот, Краток Ракав, Опуштено Вклопување. Бои : ве Молиме изберете Од раса На Темно Сива, Црвена Тула И Маслинесто Зелена Боја. Сите тие се совршено и имаат убаво удобно меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци и шопинг или работа. Големина : Ве Молиме изберете од асортиман На Мали (И), Средни(М), Големи(Л), Екстра Големи(XL), Двојно Екстра Големи(2 XL) и Тројно Екстра Големи(3 XL). За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ТВЖ". Стил : Секојдневен Врв За Женски. Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.


Карактеристики на понудата

Слични понуди