• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лош Газ Железар Хард Шапка Налепница Шлем Налепница Етикета Ручек Алатка Бо

Лош Газ Железар Хард Шапка Налепница Шлем Налепница Етикета Ручек Алатка Бо

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Нашиот Лош Газ Железар Хард Шапка Налепница / Шлем Налепница Налепница Етикета Ручек Алатка Кутија налепници СЕ отпечатени НА 3м Скочлит Графички Филм кој дава графика светла, остра видливост. Издржливоста на нашата налепница, флексибилната конструкција и отстранливоста "на барање" до четири години ги прави идеални за секоја намена. Нашите налепници се направени од издржлив И реномиран 3м самолеплив винил и 100% отпечатен и испорачан од САД. Водоотпорен Совршен За внатрешна и надворешна употреба. Стапчиња на која било мазна површина Исчистете ја површината пред да ја нанесете налепницата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди