• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка Антигва Хедер Црна Фресно Гризли Среќата Четвртина-Патент Пуловер Јакна

Машка Антигва Хедер Црна Фресно Гризли Среќата Четвртина-Патент Пуловер Јакна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Останете топло во текот на денот на играта со Оваа Четвртина Од Среќата На Фресно гризли-Патент Пуловер Јакна Од Антигва. Јакната со целосен патент има џеб со заварен ракав со патент што ќе обезбеди вашите скапоцености да останат безбедни додека го расположувате вашиот тим за победа. Јакната, исто така, содржи графика на фресно гризли запечатена со топлина на левата градите, така што никогаш не треба да го жртвувате вашиот тимски дух додека се облекувате за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Топлина запечатени графика. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестер. Пуловер. Увезени. Долг ракав. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури. Заварен џеб на ракавот со патент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди