• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Обележувач Деца Абц Да Стане Христијанин рим 10:

Обележувач Деца Абц Да Стане Христијанин рим 10:

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Овој обележувач е одличен подарок за секое дете! Со графика со висок контраст и незаборавна евангелска порака по Абц, овој подарок не само што ќе го воодушеви приемникот, туку ќе му даде на секое дете јасно разбирање за Тоа како да стане Христијанин. Пакет од 25 обележувачи. Обележувач (Пк на 25) Деца Абц Да Стане Христијанин рим 10 : 9 (Нив) (Други).


Карактеристики на понудата

Слични понуди