• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тепих Со Рачно Тафтувана Јозета

Тепих Со Рачно Тафтувана Јозета

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Овој рачно тафтуван тепих е изработен од 100 проценти волна, со современ дизајн со модерни бои совршен за елегантна просторија. Тепих Со Рачно Тафтувана Јозета : Рачно тафтувана Во Индија. Направено од 100 проценти волна. Крем. Платно поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди