• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Двојните Електрични Пумпи За Гради На Момкози Сиви

Двојните Електрични Пумпи За Гради На Момкози Сиви

 
DEN 1903.84

Количина на стоки
Достапно

Ефикасно Пумпање На Градите-Електричната пумпа За гради Момкози има 2 режими за имитирање на режимот на хранење на бебето за да се оптимизира производството на млеко. Пумпата За Гради Момкози има капацитет од 180мл, а контејнерот е означен со ознака за штиклирање. Максимален опсег на вредност на вшмукување : 280/300ммхг . По целосно полнење, може да се користи околу 80 минути/3-6 пати. Список на делови : мотор Со Сива пумпа, силиконска прирабница од 24 мм, силиконска дијафрагма, Поврзувач, Вентил За Патка, Колектор За Млеко, силиконски прстен, USB кабел, брава за прилагодување На Градникот . Иновативна технологија за пумпање, звукот е помал од 55 децибели кога се користи и нема да го наруши бебето што спие. Основана во 2017 Година, Момкози се фокусира на хранење бебиња и нега на мама. Значи, пумпањето повеќе не е ограничено, особено кога со бескрајни списоци со задачи можете да завршите повеќе.Пријатен Дизајн, Роден Од Љубов. Мајките не мора да бидат врзани за ѕиден штекер и можат да пумпаат насекаде, можете да соберете млеко за вашето малечко додека сте на телефон или лаптоп, читате или грицкате. Зголемен на 1200 m Ah, по целосно наполнет, може да се користи околу 80 минути/4-6 пати, покривајќи ги потребите при излегување на работа. Осигурајте се дека секоја мајка може да најдеhyам на кокошка и да произведе повеќе млеко за пократко време.


Карактеристики на понудата

Слични понуди