• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лугс Машка Аспен Чука Бука

Лугс Машка Аспен Чука Бука

 
DEN 608.00

Количина на стоки
Достапно

Постигнете нови височини со мажот Аспен на Лугц, модерно ажурирање на класичниот алпски планинар. Овие чизми отпорни на вода и отпорни на лизгање даваат засилена удобност и стабилност. Одликувајќи се со груб стил и издржлива конструкција што ќе ве задржи поддржани - никогаш нема да сакате да ги тргнете овие. Чизми отпорни на вода и лизгање. Одликувајќи се со груб стил и издржлива конструкција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди