• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бринли Ко.

Бринли Ко.

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Станот „Буфи“ е паметно дизајниран со веганска кожа, и модерна текстура инспирирана од гуштер. Оваа силуета за укажани пети Д'Орсај е направена за да ја освежи вашата дневна гардероба со детали во форма на мила. Сонуван перниче со нозе го завршува овој суштински изглед на Бринли Ко. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди