• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едноставно, Графички отпечатоци на Дејзи Валентинс, килим, 4 '6' '

Едноставно, Графички отпечатоци на Дејзи Валентинс, килим, 4 '6' '

 
DEN 419.04

Количина на стоки
Достапно

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со loveубовта е во воздухот со едноставно Daisy 4 'x 6' Пинк Loveубовта е во воздухот Валентинс Ченил килим од нашата колекција на Денот на вineубените. Овој празничен и шармантен килим на Ченил ќе додаде совршен допир на loveубовта на вашиот простор за живеење овој февруари! Секој од нашите килими е стилски и функционален со зголемени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Зголемени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.


Карактеристики на понудата

Слични понуди