• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Флеш Сила-Серија-Собери-А-Боул Сташ 'н' Продавница Случај За Ексклузивни Флеши Фигури

Флеш Сила-Серија-Собери-А-Боул Сташ 'н' Продавница Случај За Ексклузивни Флеши Фигури

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Ставете Ги Вашите Црвенило таму каде што припаѓаат – директно во тоалетот! Новиот колекционерски Сад е крајната кутија за складирање за вентилаторите на Силата на Испирање-комплетна со експлозивни звучни ефекти! Секој тоалет доаѓа со четири ексклузивни фаул Пловечки фигури! Со 150 за собирање, овие мутанти ќе ја земат вашата Црвена колекција од солидна #2 до #1! Превртете го капакот за да ги скриете Вашите Исплакнатини во садот и однесете ги каде и да одите, или повлечете ја рачката надолу за да слушнете прдежливи звуци на испирање! Овој бруто тоалет се одликува со мрачно деко за тоа вистинско чувство во бањата. Се фрлам на нови длабочини Со Собирање-А-Сад Флеш Сила! Испратете Ги Вашите Црвенило директно во тоалетот со Садот За Собирање! Тоа е мрачниот дом што го заслужуваат Вашите Црвенило!. Колекцијата-А-Сад доаѓа со 4 ексклузивни Фаул Пловечки Црвенило! Започнете да ги собирате сите 150 мутантни суштества и скријте малку во вашиот тоалет!. Овој тоалет не?изгледаш бруто? и тоа звучи грубо! Удрете ја рачката и наполнете го воздухот со звук на урнебесни прдежи и црвенило!. Колекцијата-А-Сад е за деца на возраст од 4+години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.


Карактеристики на понудата

Слични понуди