• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чај од ладен чај, праска од нарино, антиоксиданс инфузирана супертеа, шише со флуид

Чај од ладен чај, праска од нарино, антиоксиданс инфузирана супертеа, шише со флуид

 
DEN 39.68

Количина на стоки
Достапно

Bai Superteas се приготвува чај пијалоци кои даваат вкусно освежување на овошје без несакан шеќер и калории. Нанесена со антиоксиданти и направени без вештачки засладувачи, Нарино праска е без глутен, кошер со низок гликемиски индекс и прелевање со вкус на овошје од праска. H2 O е еден од најмоќните - и основните - елементи на планетата. На Баи, ние ги преименувавме и проширивме суперсилите на водата надвор од основната хидратација. И ние навистина отидовме за тоа. Баи е… Витамин Ц и антиоксиданс-инфузионирано, егзотично-вкус, нанесено со малку познато овошје за кафе, екстракт од чај, нанесено за природен кофеин, природно засладен, обоен и ароматизиран, и содржи 1 грам шеќер и 10 калории по шише. БАИ е антиоксидантна инфузија со растително погон, која испорачува повеќе отколку што некогаш сте очекувале од редовниот H2 O. Се прашувавме што навистина може да биде вода, и ја направивме прекрасна. Пијалок кој има вкус одлично и е исто така добар за вас? Beе биде loveубов на прво голтка. Пијалоци со ладен чај со вкус - преполни со вистински приготвуван чај и вкус на овошје од праска. Здрав вкус и само 10 калории - ниско калории, не треба да значи низок вкус. Баи работи да испорача ниско калории, смел овошен вкус, така што не мора да се жртвувате . ослободени од вештачки засладувачи - и направени со само еден грам шеќер по порција. Антиоксиданс инфузија - како и глутен, не ГМО, веган и кошер, со низок гликемиски индекс. Кофеин - содржи 35 мг кофеин по порција. Едно 18 шише со течности.


Карактеристики на понудата

Слични понуди