• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници со високи фармерки на јуниори на јуниори

Без граници со високи фармерки на јуниори на јуниори

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Фармерките на тато се тука за да останат, и не можевме да бидеме посреќни. Овие удобни омилени тексас го премостуваат јазот помеѓу пот и слаби фармерки и нудат стилски изглед што нè враќа назад во 90 -тите. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 5. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : висок пораст; 30" inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : размахване на колковите; уништени детали. Деструирани високи фармерки на татко за јуниори од без граници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди