• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вежба топка - Професионална оценка за борба против фитнесот и топката за рамнотежа

Вежба топка - Професионална оценка за борба против фитнесот и топката за рамнотежа

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Вежбаните топки се совршени за да се зголеми рамнотежата, јачината на стомакот и флексибилноста.Барате да најдете пофлексибилен начин да останете тон и да одговарате? Откријте зошто обучувачите препорачуваат швајцарски топки како една од денешните врвни алатки за фитнес.


Карактеристики на понудата

Слични понуди