• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Маица за кратки ракави за кратки ракави за време на време на време

Маица за кратки ракави за кратки ракави за време на време на време

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа симпатична ‘90-тина инспирирана од Tepe од Time и Tru има манжетни и полите со манжетна салата. Поставете го или облечете го самостојно за ладна, обична ноќ надвор или виси дома. Плејот со ребрестиот Rayon е мек допир што ве одржува пријатно цел ден или ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. редовно вклопување. Лажички врат. Кратки ракави. Триз на работ на зелена салата на манжетни и полите. 93% рајон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Temeенски зелена салата со кратки ракави од кратки ракави од време и вистинито.


Карактеристики на понудата

Слични понуди