• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Dingo dingo moto boot di 151

Женски Dingo dingo moto boot di 151

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Размислено дизајниран и направен, Dingo Moto Boot DI 151 е класичен мото-стил. Овој багажник на сите кожа има прицврстувач и метален хардвер и доаѓа со удобна перница за удобност за леснотија во секој чекор. Подготвување на мото-стил и детали за метални хардвер детали за удобност за удобност на пети. Бут за мото-стил. Детали за прицврстување. Метални детали.


Карактеристики на понудата

Слични понуди