• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг сребрен дијамантски исечен рок ланец, 18 “

Стерлинг сребрен дијамантски исечен рок ланец, 18 “

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен високо полиран 3,8мм дијамантски исечен карпест ланец ѓердан 18 "925 дијамантски карпести ѓердан : . ѓердан метал : : 925 Стерлинг сребро. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за давање подароци. Направено во Италија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди