• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри домови и градини сабински плочки печати меламин вечера, црвена боја

Подобри домови и градини сабински плочки печати меламин вечера, црвена боја

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно

Додадете стил во вашата колекција за вечера со подобри домови и градини Сабине плочки печати меламин за вечера. Одликувајќи се со великодушно големина 10-инчен дијаметар за 1,75-инчен висина и лесна издржливост, овој сад за вечера е совршен за секојдневна функционалност и е идеален за забава во затворен или на отворено. Изложувајќи впечатлива шема на плочки во нијанси на црвена и сина боја, оваа тркалезна сад за вечера е сигурно да импресионира додека се забавувате или уживате во оброк дома. Нивната мисија е да понудат производи кои ви помагаат да создадете дом што одговара на вашата личност и начин на живот. Наменето да го имитира изгледот и чувството на традиционалната керамика, оваа тркалезна сад за вечера е изработена од БПА-бесплатна меламин со издржливост да издржи капки и машини за миење садови. Содржина на материјал : Меламин. Идеално за затворено и надворешно секојдневно користење. Машината за миење садови безбедна за удобно чистење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди