• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хјустон Тексанс Раулингс задник 4. Чаир

Хјустон Тексанс Раулингс задник 4. Чаир

 
DEN 1354.72

Количина на стоки
Достапно

На најдобриот обожавател му треба најдоброто седиште за задната врата со овој стол на Хјустон Тексанс Тејтгејт 4.0. Седнете и опуштете се додека ги развесувате вашите Хјустон Тексанс до победа. Ова столче на Rawlings доаѓа со прилагодливи потпирачи за рака и држач за чаша од двете страни за да го задржите омилениот пијалок Game Day на дофат. Ова столче, исто така, се склопува кога ќе завршите, што го прави совршен додаток на вашата колекција за опашка од Хјустон Тексанс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 600 D полиестер. Држач на чаша од мрежа на едната рака на стол (не за употреба со топли пијалоци) и мрежна ќелија порта од друга страна. Прилагодливо кликнете и носете ткаена лента. Издржлива рамка од не'рѓосувачки челик. Лесен за склопување. Везена графика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди