• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ЕВ од Елен Деџенерис изветвена јакна од тексас со loveубовно знаме

ЕВ од Елен Деџенерис изветвена јакна од тексас со loveубовно знаме

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Почувствувајте ја loveубовта во оваа иконска тексас јакна од Елен Деџенерис. Тоа е вид на јакна што ја оставате од вратата и ја носите секоја шанса што ја добивате. Со малку прилагодена вклопување и мека рака во тексас за истегнување на електрична енергија, направено е да се движите со вас. Завршено со впечатлива, везена графика на грб, и два пригодни џебови на градите и страничните страни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. малку прилагодено вклопување. Јака од преклопување. Големо затворање на предното копче. Долги ракави со манжетни за копчиња. Два џебови на градите; Две странични џебови. Везена графика на грб. Тексас за истегнување на моќност. 77% памук/22% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. ЕВИ од Елен Дегенерес женска тексас јакна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди