• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Misty Marsh I Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Misty Marsh I Рамка за печатење во сликарство

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Hangfine од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Мармонт Хил „Misty Marsh I“ Рамка за печатење на сликарство : врвен квалитет giclee print на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди