• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудо нација Мала и големи девојки Перници Слајд сандали, големини - 6

Чудо нација Мала и големи девојки Перници Слајд сандали, големини - 6

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Таа е на Облак 9 со овие неодоливо меки сандали со лизгање на перници од Wonder Nation. Тие се одликуваат со амортизирана влошка која обезбедува крајна удобност за вашето дете со секој чекор. Овие сандали се исто така покриени со живописно печатење на сите, што сигурно ќе се појави со што и да ги спари! Femaleенски големини 11/12-6. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : перничена влошка; печатење на сите. Перница лизгаат сандали за девојчиња од чудо нација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди