• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Девојки за бебиња и мали деца UPF50+, костум за пливање, големини 12м-5Т

Девојки за бебиња и мали деца UPF50+, костум за пливање, големини 12м-5Т

 
DEN 159.68

Количина на стоки
Достапно

Таа ќе биде најсеченото бебе од цреша. Овој костум за пливање од 1 парчиња се одликува со UPF50+ заштита од сонце, брзо сушење на 4 патни ткаенини за удобност и заштита. Деколтето и ремените на рафлата додаваат уште поголема скриваност на овој стил на едно парче. Предни и грбови наредени. Целосното покритие и одличното фитинг 1 п.п. е дизајнирано за удобност. Машина за перење. UPF50+ заштита од сонце. Брза ткаенина за сушење. Удобно и издржлив. Одлично одговара. Одличен квалитет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди